>Toros: Pas fotove nudo të Ervinit, do shihni edhe të miat

>

Në shtypin e shkuar janë bërë dje publike disa foto nudo të Ervin Sinjarit, ish-anëtar i Big Brother 4. Nuk dihet se kush i ka shpërndarë këto foto, mendohet ose vetë Ervini, ose ndonjë mik i tij për të bërë “shaka”, ndërsa supozohet edhe për një ish-të dashur të tij. 

Gjithsesi, Ervini e ka kuptuar lojën se “çdo publicitet, është publicitet i mirë”, pavarësisht se ditën e djeshme është shprehur, se këto foto ia kanë marrë pa leje.
Të gjithëve u ka bërë pak përshtypje fakti, që për një mashkull të kenë kaq interes fotot nudo, por gjithsesi këto janë zgjedhjet e redaksisë. I pyetur në lidhje me këtë fakt nga gazeta “Standard”, shoku i tij, Toros, njëkohësisht ish-pjesëmarrës në shtëpinë më të famshme në vend, tha se në këtë mes nuk ka asgjë të çuditshme. “Javës tjetër do të dal edhe unë si Ervini, por me ndryshimin se do të jem me nja dy femra VIP”, tha Toros, pa u sqaruar nëse bënte shaka apo jo. 
Sa i takon publikimit të fotove nudo të Ervinit, ka pasur një impakt të madh në facebook, ku disa e komentonin negativisht, ndërsa të tjerë e merrnin me sportivitet e bënin edhe gallata me këtë fakt. Një prej tyre ishte edhe Algen Nikolla, gjithashtu ish-pjesëmarrës në BB, i cili e këshillonte Ervinin “ta hidhte gazetën në fjalë në gjyq dhe t’u kërkonte dëmshpërblim”. Brenda shtëpisë së BB, Ervini nisi një histori dashurore me Ermelën, një prej kandidateve më të forta të këtij reality-shoë. Nuk dihet se si do të vijojë historia e tyre me daljen nga shtëpia të vajzës nga Lezha, e cila shpeshherë ka shprehur pakënaqësi nga Ervini. 
Ditën e djeshme, duke biseduar me Mirjetën, ajo kujtoi bisedën që ka pasur me Ervinin ditën e Shën Valentinit. Ajo tha se nuk i ka pëlqyer një batutë që i ka thënë ai. Ervini më tha: “Kam dalë me ca vajza në bllok, por nuk dinin të puthnin”. Ajo mendon se këtë gjë ai e ka bërë enkas, për të ironizuar atë që ka thënë Ermela për Emiljon. 
“Ai hiqej kot si liberal dhe i ka mbetur në mendje, që unë i thashë Emiljos “Nuk di të puthësh”, –  shprehet Ermela. Më pas ajo kujton kohën, kur ka qenë në një fillim lidhjeje me Emiljon dhe thotë, se nuk donte të vazhdonte lidhjen, kur kuptoi që ai po e përdorte, për të shpëtuar nga nominimi./vi
Postuar te Big Brother, Fashion. Komentet te >Toros: Pas fotove nudo të Ervinit, do shihni edhe të miat Janë të Mbyllura

>Larissa Riquelme e kall Brazilin (Video)

>

Tifozja më e njohur e kombëtares Paraguiane Larissa Riquelme ka qenë ylli kryesor në Krnavalet e Sao Paolos të njohur në mbarë botën si Karnavalet e Brazilit.
E flakta Larissa ka veshur një kostum të hapur i cili ja ka nxjerr përmasat e saj të bujshme duke tundur prapanicën në ritmin e sambës. 

Është paraqitur në natën e dytë të karnavalit brazilian më shkollën e vallëzimit “Unidos de Vila Maria”./ypPostuar te Fashion, Show-Biz. Komentet te >Larissa Riquelme e kall Brazilin (Video) Janë të Mbyllura

>Mariana Davalos, seks-bombë e vërtetë

>

Pasi që kohë më parë pozoi në rroba të brendshme, së bashku me motrën e saj Camila-n, Mariana Davalos tani vendosi që vet t’i tregojë “magjitë” e saj për edicionin meksikan të revistës “Maxim”.
Mariana është seks-bombë e vërtetë nga Kolumbia, me trup të shkëlqyeshëm dhe me fytyrë të bukur. Motra e saj Camila nuk ka hequr dorë nga ky profesion, por është larguar për një kohë për shkak të shtatzënisë.

Mariana Davalos
Postuar te Fashion. Komentet te >Mariana Davalos, seks-bombë e vërtetë Janë të Mbyllura

>Zbulohen imazhe të zhveshura të modelit Shqiptar

>

Kemi shkruar më herët për Albertin, që është modeli i parë shqiptar nga Mali i Zi, i cili ka pozuar i zhveshur, tabu kjo që më herët nuk e ka thyer asnjë shqiptar, ndërsa në botën e modës nuk është temë tabu.

Këtë herë ne po zbulojmë disa imazhe tjera të nxehta që Alberti ka realizuar së bashku me një bukuroshe të huaj, në të cilat ka pozuar totalisht i zhveshur pa asnjë rrobë. Siç tregojnë disa persona që njohin nga afër modelin, ai ka qenë i lidhur dhe me një bukuroshe të njohur për publikun shqiptar, emrin e të cilës e mbajmë sekret.
Imazhet e Albertit janë realizuar për një kampanjë të një reviste të njohur amerikane.
Postuar te Fashion. Komentet te >Zbulohen imazhe të zhveshura të modelit Shqiptar Janë të Mbyllura

>Carla Ossa sexy dhe e përkryer. Ngushllim per adhuruesit e Arsenal

>

Carla Ossa, bukuroshja kolumbiane ka xhiruar një editorial shumë sexy me veshje të brendshme, pizhama dhe veshje gjumi për brendin BonPrix. 

Modelja Ossa ka një trup thuajse të përkryer (88-61-91) dhe është e lart 1.79 cm. 

Carla Ossa është fytyrë e shumë kompanive të njohura. Ajo ka marrë pjesë edhe në shumë spote muzikore.

Carla Ossa sexy dhe e përkryer
Carla Ossa sexy dhe e përkryer
Carla Ossa sexy dhe e përkryer
Carla Ossa sexy dhe e përkryer
Carla Ossa sexy dhe e përkryer
Carla Ossa sexy dhe e përkryer
Carla Ossa sexy dhe e përkryer
Carla Ossa sexy dhe e përkryer
Carla Ossa sexy dhe e përkryer
Carla Ossa sexy dhe e përkryer
Carla Ossa sexy dhe e përkryer
Carla Ossa sexy dhe e përkryer
Carla Ossa sexy dhe e përkryerCarla Ossa sexy dhe e përkryer
Postuar te Fashion, Modë. Komentet te >Carla Ossa sexy dhe e përkryer. Ngushllim per adhuruesit e Arsenal Janë të Mbyllura

>Lady Gaga shokon sërish

>

Lady Gaga ka provokuar reagime të forta pas paraqitjes në revynë e modës të Thierry Muglerit në Paris, dhe pas kryerjes së punës dëshiroi të zbavitet pak. Me pjesën tjetër të elitës u nis në një mbrëmje për t’u zbavitur në restorantin parisien “Maxim’s”. Gjatë rrugës, këngëtarja kontroverse ua prezantoi fotografëve kombinimin spektakular të veshjeve, transmetojnë agjencitë. 

Në kostumin me model leopardi, ku i shiheshin mbathjet e bardha, Gaga vazhdoi deri në restorant. Kishte të veshur çizme të pazakonta dhe askush nuk e kishte të qartë sesi mund të ecte. Me një gotë shampanjë në dorë, këngëtarja vazhdoi në daljen e natës. /kn

Postuar te Fashion, Modë, Show-Biz. Komentet te >Lady Gaga shokon sërish Janë të Mbyllura

>Modelja shqiptare Vicky Zeneli pozon nudo

>

Pasi realizoi një shërbim fotografik për revistën e njohur në botë, “Sport Illustrated”, modelja shqiptare në SHBA, Vildane Zeneli nuk i ka rezistuar dot ofertës së fotografit të Victoria’s Secret, Russe James, për të pozuar nudo.

 
Zeshkania është shfaqur më seksi se kurrë në versionin “siç e ka bërë nëna”, duke mos pasur në trup asgjë pos make-up.

E kemi parë shpesh Vildanen të fotografohet me fare pak rroba, por jo si kësaj radhe, ku nën blicin e fotografit ajo ka kaluar çdo fantazi, shkruan gazeta shqiptare “Standard”. /kn

Postuar te Fashion, Modë. Komentet te >Modelja shqiptare Vicky Zeneli pozon nudo Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: