Kush jemi ne.

I nderuari Lexues,


Portali TopLajm është themeluar në vitin 2010 qëllim kryesor ka informimin e shpejtë, të saktë dhe të paanshëm.

Përmes informacionit ky portal do ta bëjë të pamundurën që të edukojë dhe të argëtoj lexuesit.

Ideja për themelimin e këtij portali është mbështetur nga një grup gazetarësh, zhvillues të web faqeve dhe shumë njerëz që konsiderohen si elita e shoqërisë në Kosovë.

Që nga dita kur u dha mendimi për krijimin e TopLajmit synimet ishin të ditura: Avancimi i informimit dhe shpejtësia e transmetimit të lajmeve nëpërmjet internetit, sidomos për zhvillimet në trojet shqiptare.

Në këtë vend, ku gazetarët përballen me presione të ndryshme, TopLajm do të jetë ndihmesë për gazetarët që kanë nevojë ta transmetojnë atë që e dinë dhe kanë fakte për të.

TopLajm nuk do të ndalet.

Nuk do të ketë forcë që do mund ti bëjë presion që shkrimet të ndikohen.
Sondazhet e fundit për ndjekjen e mediave tregojnë se njerëzit janë shumë sensitiv rreth saktësisë dhe shpejtësisë së lajmit. Andaj në këtë drejtim ne synojmë të përmbushim kushtin kryesor.


Me respekt,

Ekipi i TopLajmit.

Lini një Përgjigje

Ju lutemi, bëni hyrjen me një nga këto metoda që të postoni komentin tuaj:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: