>Leonora Jakupi ma sexy se kurre! (foto&video)

>

Ajo nuk lodhet kurrë dhe nuk pozon asnjëherë kot, gjithmonë me një qëllim. Dhe fotot më të reja që qarkullojnë sjellin Leonora Jakupin komplet bionde me veshjet herë të zezë, të kuqe dhe një ngjyrë ulliri. 

Kjo është Leonora në klipin e radhës, atë më të riun ‘Koha s’na fal’ që prej dy ditësh ndodhet ne treg. Por, imazhi i këngëtares në këtë klip ka lënë pa gojë shumë fansa të saj dhe jo vetëm ata, sidomos për stilin e veçantë të veshjes, ku vjen një Norë plot sharm dhe seksi, shkuan BW. Advertisements
Postuar te Muzike, Show-Biz. Komentet te >Leonora Jakupi ma sexy se kurre! (foto&video) Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: