>Zbulohen imazhe të zhveshura të modelit Shqiptar

>

Kemi shkruar më herët për Albertin, që është modeli i parë shqiptar nga Mali i Zi, i cili ka pozuar i zhveshur, tabu kjo që më herët nuk e ka thyer asnjë shqiptar, ndërsa në botën e modës nuk është temë tabu.

Këtë herë ne po zbulojmë disa imazhe tjera të nxehta që Alberti ka realizuar së bashku me një bukuroshe të huaj, në të cilat ka pozuar totalisht i zhveshur pa asnjë rrobë. Siç tregojnë disa persona që njohin nga afër modelin, ai ka qenë i lidhur dhe me një bukuroshe të njohur për publikun shqiptar, emrin e të cilës e mbajmë sekret.
Imazhet e Albertit janë realizuar për një kampanjë të një reviste të njohur amerikane.
Postuar te Fashion. Komentet te >Zbulohen imazhe të zhveshura të modelit Shqiptar Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: