>Nën kërcënim me armë ia grabisin 4140 euro

>

Policia ka njoftuar se në fshatin Volljakë të Klinës, më 17 mars  rreth orës  6 e 30 minuta,  një person kishte njoftuar se derisa po ngiste kamionin e tij, dy të panjohur e kishin ndaluar dhe nën
kërcënimin e revoles i kanë grabitur  4140 euro dhe kanë ikur në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për të lënduar. 

Lidhur me rastin është konfiskuar një veturë, duke u bazuar në përshkrim të viktimës. Për ketë rast janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj dhe me urdhër të prokurorit janë dërguar në qendrën e ndalimit./kn

Postuar te KOSOVË. Komentet te >Nën kërcënim me armë ia grabisin 4140 euro Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: