>Neda dhe Ogreni, seks në "Big Brother"

>

E kanë bërë, s’e kanë bërë! Halli i madh i ka gjet të gjitha ata që janë ndjekës të rregullt të “Big Brother”. Neda me filozofinë e saj ka ndërlikuar dhe e ka bërë të pakuptueshme edhe momentin kur mendohet se ajo dhe Ogreni kanë bërë “dashuri”.

Një video e shpërndarë ditën e djeshme në facebook, tregohet Neda dhe Ogren duke bërë diçka nën çarçaf, kjo, ka shkaktuar reagimet e fansave të “Big Brother”. Në fakt, çifti është nën çarçaf po se çfarë bëjnë nuk e marrim vesh.

U përfol shumë që nuk po putheshin, u puthën! U tha që nuk po bëjnë gjë tjetër… kjo ndoshta mund të jetë edhe një akt tjetër i dashurisë së tyre. Ne mendojmë që Neda edhe këtu ka vepruar me filozofi, pasi dhe kur është zhveshur, ka treguar rrobat e saj para kamerave, për t’u thënë të gjithëve: “I hoqa…” Kanë qenë të shumtë ata që i kanë ironizuar, por ka pasur edhe nga ata që e kanë quajtur këtë video montazh e të manipuluar…  ja disa nga komentet e tyre në facebook.
1. Ç’a dashurie aman? 2 min duke u rrotulluar kot nëpër krevat sa të gjenin pozicionin, kot sa për të përhapur panik. Kur gjeten pozicionin, Ogreni u lodh, kështu që e lanë fare. Hahahahahahahaha

2. Ç’a është ky sex kështu!!! Ogrena lëvizte majtas-djathtas sikur kishte deti dallgë!
3. O zot kam vdek se qeshuri me këtë videon… Po qe se dija un që ditka të bëjë dashuri dhe i biri i tetos …po he moj Nadire i harrove fjalët që the në fillim??? Po ik o goce se do dalësh të shtunën mos u lodh kot të biesh në sy.
4. Video nuk është e montuar se i kam parë edhe një natë tjetër që kanë bërë edhe më keq që për Zotin jam hap sysh, po kamera drejtpërdrejt nuk e dha por dukej shumë mirë nga pasqyra. Kjo është Neda e parimeve. Ju kujtohet Adela që u puth sa foli mami Bjordit edhe kjo u puth sa i doli mami, analizoni me kujdes të gjitha gjestet dhe shikoni si përputhen tamam si me Adelën, vetëm po e them edhe një herë që kjo e imiton gjërat si i kishte Adela. Po kjo është debile komplet.

5. Kujtojnë shokët e shoqet e Ermelës se me këto video do nxjerrin Nedën dhe Ogrenin. Po 1 min e 35 sek vetëm njëra e bën se është instiktive dhe kjo është Ermela… Turp t’u vijë të gjithëve që keni ra kaq poshtë. Ta fitojë kush dreqin të dojë po këto për Zotin janë të tepërta. Po duroni deri të shtunën se do t’ua shuaj kuriozitetin Arbana.

6. Po ju ç’punë keni me çiftin? Në fund të fundit edhe dashuri të bëjnë, edhe sex e quani. E sa për Ogrenin mos ia qani hallin se është mashkull 24 karat, por nuk le nam t’u bo sex si Marieli se ai nuk është sex, se nga frika e kamerave as të shijon. Ogreni po duron pak dhe me Neden do ta bëjë sa të dalin për qejf të tyre e jo për shou.

7. I shikon lëvizjet ti apo je budalla??? Çfarë pret të çohet mali i Ogrenit e t’i hidhet sipër????? Shyqyr që lëvizi dhe aq ai Ogreni se për pak mendova mos e ka kapur me zor Neda këtë gjyshin e ri… aaaaaaa… kur u bë dhe kjo pisja të bëj seks o zoooottttt mos ngeltë njeri pa dashnor…

8. Uuuaaaaa, që dashuria bëhej brenda 1 min, këtë vetëm këtu po e dëgjoj, ju qofshi… jo se ka ndonjë gjë të keqe edhe në qoftë se e kanë bërë, por kjo që po shoh këtu, që unë e kam parë edhe live, nuk ma mbush mendjen… Ah, edhe diçka tjetër, e virgjër, apo e pa virgjër, kjo besoj unë pak rëndësi ka, ka kush e vërteton, nuk ngeli ta diskutojmë ne këtu, se mund të jetë diskutimi me banal që mund të bëhet./vi
Postuar te Big Brother. Komentet te >Neda dhe Ogreni, seks në "Big Brother" Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: