>Hedh veten në erë në qendrën tregtare të Moskës

>

Një person ka vdekur duke hedhur veten në erë me një granatë në hyrje të një qendre tregtare në Moskë. 

Agjencia Interfax citoi zyrtarët të kenë thënë se nuk ka viktima të tjera.

Zyrtarët thanë se njeriu fillimisht e parkoi automjetin para se të nisej drejt qendrës tregtare dhe pastaj shpërtheu granatën.


Motivi i vetëvrasjes nuk bëhet i ditur./kn

Postuar te Bota. Komentet te >Hedh veten në erë në qendrën tregtare të Moskës Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: