>Solisti i NRG Band ne krahet e motrave Vjollca

>

NRG Band eshte duke korr suksese te medha kete vit. Pas prezentimit te kenges “Rina” ne TopFest, solisti i ketij grupi, Besnik Qaka po has edhe ne simpatine e vajzave. 

Mos u çudisni nese simpatizante te ketij grupi jane edhe motrat Marina dhe Luana Vjollca. Ne kete foto shihet edhe vllau , njehereit edhe anetari tjeter i grupit, Meti , i cili buzeqesh e nuk dihet nese eshte duke i lakmuar apo i lumtur me sukseset e te vellait./topLajm


Postuar te Show-Biz. Komentet te >Solisti i NRG Band ne krahet e motrave Vjollca Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: