>Buci fiton te Shpija 2

>

Buci është shpallur fitues I edicionit të dytë te shpija e kosoves. Ai ne finale ka shkuar bashk me Leutrimin dhe Valonin

Ky edicion është shoqëruar me shum gafe dhe pak audiencë, I gjithë ky spektakël mbetet vetem nje kopje e zbehtë e BigBrother

Edicjoni I dytë është karakterizuar me britma dhe çjerje. Mos ti harojm edhe komentet bajate të Shukit

Çmimi kryesor I ketij edicioni ishte një banesë në Prishtinë./topLajm
Postuar te Spektakel. Komentet te >Buci fiton te Shpija 2 Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: