>Vesa Luma shpërngulet në Tiranë

>

“Shpërnguljen” e dytë në Tiranë e ka përjetuar si një vajzë e rritur tashmë. Por, nuk kanë munguar as festat surprizë, që i kanë bërë mikeshat e saj në Kosovë. Të veshura me bluza ku shkruhej “I Love Vesa”, mikeshat e saj kanë organizuar gjithçka, për një festë ndarjeje sa më të bukur. Për më tepër, ato kanë kurorëzuar mikeshën e tyre dhe i kanë vendosur fashën “Miss Dancing with the stars”. Nuk kanë munguar në këtë festë motra e Vesës, Mjellma dhe mikesha e saj, këngëtarja Jehona Sopi. Aktualisht, Vesa ndodhet në Tiranë dhe ka nisur provat për spektaklin e kërcimit./kn

Advertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >Vesa Luma shpërngulet në Tiranë Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: