>Dalja e parë në publik pas fejesës

>

Princi William dhe Kate Middleton u shfaqën në publik për herë të parë pas fejesës së tyre në tetor të vitit të kaluar. 
Çift u paraqit në ceremoninë e nisjes së një anije uellsiane, kurse në ceremoni pati mija  spektatorë, të cilët me padurim prisnin arritjen e Williamit dhe Katet.  

Daily Mail në raportin e tij vëmendje të posaçme i kushtoi stajlingut të princeshës së ardhme, duke vlerësuar se befasia më e madhe ishte frizura e saj, pasi për herë të parë paraqitet në publik me flokë të lidhur përpjetë./kn

Advertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >Dalja e parë në publik pas fejesës Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: