>Bar Rafaeli e fortë

>

Bukuroshja izraelite Bar Rafaeli ka xhiruar një editorial sexy për magazinën ruse Elle. Këtë herë Rafaeli ka pozuar më veshje festive. E bukur dhe sexy, ajo është vlerësuar si shkrirja e acarit rus në këtë shkurt të ftohtë që ka kapluar vendin. 
25 vjeçarja ku të paraqitet reflekton sensualitet dhe për këtë arsye ka adhurues meshkuj në të gjithë botën/yp

Bar Rafaeli shkrinë edhe ngricat e Rusisë
Bar Rafaeli
Bar Rafaeli shkrinë edhe ngricat e Rusisë
Bar Rafaeli
Bar Rafaeli
Advertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >Bar Rafaeli e fortë Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: