>Lady Gaga fotografohet nudo para syve të fëmijës së mitur

>

Këngëtarja kontroverse Lady Gaga është fotografuar nudo për kampanjën e Suprem dhe nuk i ka penguar që aty ka qenë edhe një fëmijë i mitur. 
Lady Gaga për fotografin Terry Richardson është zhveshur nudo, ndërsa është fotografuar vetëm me një skatebord, ndërsa fëmija i mitur ka parë çdo gjë./ypAdvertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >Lady Gaga fotografohet nudo para syve të fëmijës së mitur Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: