>Kim Kardashian, adoleshente e dashuruar

>

Çifti nuk u nda për asnjë sekondë në një festë të organizuar në një lokal në Los Anxhelos. E veshur me një fustan të shkurtër dhe vëthë të mëdhenj floriri, Kim dhe basketbollisti dukeshin të
painteresuar për atë që ndodhte rreth tyre, në festën e organizuar prej të dashurit të motrës së Kimit, basketbollistit tjetër, Lamar Odom. 

Me sa duket, Kris dhe Kim janë të vendosur të shlyejnë faktin që nuk kaluan së bashku ditën e Shën Valentinit për shkak të obligimeve profesionale./yp

Advertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >Kim Kardashian, adoleshente e dashuruar Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: