>Vetevendosje zbulon befasine. Betohen para flamurit kuq e zi.

>

I vije fundi pritjes. Vetevendosje zbuloi befasine. Betimin e tyre ata e bene para flamurit kombetare duke deshmuar edhe nje here se nuk e pranojne flamurin e shteti te Kosoves.

Shume analiste e kane pare si problem menyren se si deputetet e Levizjes Vetevendosje, por ata kane bere te ditur se do te betohen, gje te cilen e deshmuan sot. Per ta flamuri i vetem eshte ai me shkaben me dy krena dhe prapavijen e kuqe./toplajm

Advertisements
Postuar te KOSOVË. Komentet te >Vetevendosje zbulon befasine. Betohen para flamurit kuq e zi. Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: