>Mjellma shndërrohet në rosakun e shëmtuar

>

Nga një balerinë e bukur në filmin “Black Swan”, Natalie Portman paraqitet krejtësisht ndryshe në filmin e saj më të fundit.

29-vjeçarja interpreton rolin e një shitëseje të thjeshtë, me flokët e kapura dhe

me një palë syze të mëdha në filmin “Hesher”.

Edhe pse me pamjen më të thjeshtë dhe me veshje të shëmtuar, dallohet qartë bukuria natyrale e aktores.

Filmi është shfaqur për herë të parë në festivalin e filmit “Sundance”, në fund të vitit të kaluar./tch

Advertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >Mjellma shndërrohet në rosakun e shëmtuar Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: