>Rita Ora mike me Beyonce

>

Shqiptarja Rita Ora, pasi ka shënuar kontratën më Roc Nation të Jay-Z dhe është shndërruar në një prej talenteve të reja më të preferuara nga rreperi i njohur, ka fituar dhe zemrën e Beyonce, me të cilën duket se janë bërë mike të mira.
Të dyja këngëtaret shpesh herë janë fotografuar bashkë, siç mund ta shikoni dhe në këtë foto, e cila është marrë pas një koncerti të Jay-Z ku e ftuar ka qenë dhe Gwyneth Paltrow.Beyonce rrallë herë shihet në publik e shoqëruar me talentet e Rock Nation, ndaj dhe na bën të mendojmë se Rita, përveçse e preferuara e Jay- Z është dhe e preferuara e saj. Sh2

Advertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >Rita Ora mike me Beyonce Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: