>Julka shtatzënë, në pritje të një djali

>

Këngëtarja Julka dhe bashkëshorti i saj Andi Gramo, edhe për rreth 1 muaj do të jenë prindër të një bebeje të seksit mashkull.

Julka ka preferuar ta mbaj sekret gjatë gjithë kohës, shtatzëninë e saj, duke mos dashur të jetë në epiqendër të mediave, por ne të Bluetoothit e morëm vesh. Ajo vazhdon punën në radio “Energy” bashkë me
 bashkëshortin e saj Andin, ndërsa presin me padurim ardhjen në jetë të djalit të tyre të parë./bw

Advertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >Julka shtatzënë, në pritje të një djali Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: