>Mourinho: Do të qëndroj te Reali

>

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho përfundimisht u ka dhënë fundin spekulimeve për të ardhmen e tij, duke konfirmuar se nëse drejtuesit e klubit nga Bernabeu nuk e shkarkojnë atë, atëherë ai do të mbetet trajner i Los Blancos deri në fund të kontratës së tij.
“Nëse nuk më shkarkojnë do të qëndroj. Kur e nënshkrova kontratën katërvjeçare e kam bërë me qëllim që ta respektoj atë”.
“Kur largoheni nga një ekip si Interi për Real Madridin, atëherë këtë nuk e bëni vetëm për një sezon. Unë dua të qëndroj dhe nëse të gjithë jemi të bashkuar, atëherë jam i bindur se do të jemi të suksesshëm”, tha Mourinho për radion Cadena Cope

Postuar te SPORT. Komentet te >Mourinho: Do të qëndroj te Reali Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: