>Britney Spears shtatzënë

>

Britney Spears është parë mbrëmë duke lëshuar studion në të cilën punon intenzivisht për projektin e saj të ardhshëm. 

Fotografët kanë vërejtur se pop-princesha ka shtuar në peshë edhe përkundër ushtrime të saja fizike që zhvillon intenzishtë kohën e fundit. 

Të gjithë menjëher kanë dyshuar në shtatzëninë e tretë të këngëtares. Britney Spears jo vetëm që ka shtuar në peshë dhe barku i saj është rrite, por edhe fytyra e saj ka ndryshuar. 

Jason Trawick mund të jetë babai i fëmijës së saj të tretë, ndërsa edhe Britney ka deklaruar se dëshiron edhe një fëmijë, fëmijën e tretë./yp


Advertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >Britney Spears shtatzënë Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: