>Sali Berisha e feston Shen Valentinin

>

Ne FaceBook sot shume shqiptar kane publikuar foto nga kryeministria shqiptare ku verehen balona dhe zemra te kuqe qe jane vendosur ne shenje te “Shen Valentinit”, dites se te dashuruareve.

Komentet kane qene te ndryshme, ka pasur nga ata qe e kane lavderuar nje gjest te tille por edhe te atille qe kane dhene kete koment “ESHTE KRYEMINISTRIA E SHQIPERISE APO SHTEPI PUBLIKE?”

Postuar te RAJONI. Komentet te >Sali Berisha e feston Shen Valentinin Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: