>Kayla Collins: Ashley Cole, një mashkull i ëmbël

>

Një amerikane, e famshme për paraqitjet e saj në revistën “Play Boy” dhe disa filma pornografikë, Kayla Collins, deklaroi se është e dashuruar me mënyrën angleze të jetesës, që pas historisë së shkurtër me futbollisin Ashley Cole.

Në një intervistë për të përditshmen “The Sun”, 23-vjeçarja pranoi se argëtohet nga interesi i madh që kanë treguar mediat për të, në të njëjtën kohë që u shpreh e tërhequr nga finesa e meshkujve britanikë.

”Gjithçka e kalon çdo lloj proporcioni në Angli. Dola disa herë me Ashley-n dhe në gazeta shkruhej se ne do të martoheshim, do të kishim fëmijë apo do të jetonim bashkë. Megjithatë, kjo gjë më argëton”, deklaroi Collins.
”Unë dhe Cole kemi qenë miq që kur u takuam në Los Anxhelos, gjatë verës së fundit. Nuk e kisha idenë se sa futbollist i famshëm ishte në vendin e tij. Unë e njihja vetëm me emër dhe në fakt vonë mësova që ai quhej Ashley Cole.
Pavarësisht gjërave të këqija që kam dëgjuar për të, mund t’iu siguroj se ai është një mashkull shumë i ëmbël dhe prej tij kanë filluar të më tërheqin shumë meshkujt britanikë, të cilët sillen në një mënyrë shumë të sjellshme dhe fine”./yp

Kayla Collins

Kayla Collins

Kayla Collins

Advertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >Kayla Collins: Ashley Cole, një mashkull i ëmbël Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: