>Heq dorë nga coca-cola, dobësohet 85 kg

>

Një grua britanike humbi 85 kilogramë pasi hoqi dorë nga coca-cola, pije nga e cila konsumonte të paktën katër kilogramë në ditë.

36-vjeçarja nga Suindon, Britani, arriti të peshonte deri në 170 kilogramë në maksimumin e saj, raportoi “The Sun”,

Ajo nuk mund ta konceptonte jetën pa coca-cola për vite me radhë, deri sa djali i saj Robert e bindi që të hiqte dorë dhe të antarësohej në një klub sportiv.

Falë shpëtimit nga varësia e pijes dhe vrapit çdo ditë, ajo ka arritur që të peshojë tashmë vetëm 85 kilogramë. Ndërkohë, britanikja siguron se nuk do të pijë më asnjë coca-cola, deri në arritjen e peshës ideale./tchPostuar te Kuriozitet. Komentet te >Heq dorë nga coca-cola, dobësohet 85 kg Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: