>Qesharake, Seksi dhe Kreative!

>

Fjala është për çarçafët/këllëfët e krevatit. 


Nëse ndonjëher keni pasur problem me gjumin atëher atë kohë pagjumësie kalojeni duke qeshur ose… ;o) hehe!


Ju sjellim një koleksion shumë kreativ dhe qesharak të këllëfave për jastek dhe jorgana për gjithë ata që dëshirojnë të kenë pak zbavitje në dhomën e gjumit. 


A do ti kishit blerë?Advertisements
Postuar te Kuriozitet, Seks dhe Dashuri. Komentet te >Qesharake, Seksi dhe Kreative! Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: