>Behgjet Pacollit i lind djalë

>

Diari është anëtari më i ri i familjes Pacolli.
 I biri i sapolindur i Behgjetit i cili pretendon të marr postin e presidentit të Republikës së Kosovës peshon 4800gr dhe është i gjatë 55cm. Bashkëshortja e Pacollit, Masha të birin nuk e ka lindur në Kosovë./TopLajm

Advertisements
Postuar te KOSOVË. Komentet te >Behgjet Pacollit i lind djalë Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: