>Shkëlqen Jessica Alba

>

Aktorja hollivudiane, Jessica Alba, ishte rrezatuese në paraqitjen që bëri mbrëmjen e fundit në javën e modës në Paris, siç tregojnë edhe fotografitë që bënë menjëherë xhirot e botës.

Alba ishte e pranishme në një darkë të organizuar nga Vogue në nder të dizenjueses së Gucci-t, Frida Giannini, e realizuar në hotelin luksoz “Rochefoucauld Doudeauville”.

Jessica shoqërohej prej aktoreve të tjera hollivudiane, Gemma Arterton dhe Diana Kruger. Midis të pranishmeve ishte edhe

Princesha e Monakosë, Charlotte Casiraghi/tch

Postuar te Fashion, Show-Biz. Komentet te >Shkëlqen Jessica Alba Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: