>James Blunt ndahet nga e dashura

>

Këngëtari James Blunt është përsëri i lirë, pas ndarjes nga e dashura, manekinia spanjolle Sabina Vidal. 
Blunt dhe e dashura e tij kanë vendosur që çdonjëri të shkojë rrugës së vet, pasi që jetuan për dy vjet në vilën e tij në Ibiza, transmeton “Daily Mail”. Çifti kishte planifikuar të martohej, por fatkeqësisht kjo nuk ndodhi. 
Këngëtari, i cili ka arkëtuar miliona dollarë, pas ndarjes është kthyer në Londër, ndërsa Sabina ka mbetur në Ibiza. 
Blunt po përgatitet për një turne botëror, i cili do të fillojë muajin e ardhshëm me performancën në Glasgow./koha

Advertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >James Blunt ndahet nga e dashura Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: