>Beyonce: Isha e virgjër për Jay-Z

>

Këngëtarja amerikane Beyonce, ka zbuluar se ajo ka ruajtur virgjëritetin për reperin Jay-Z. 

Krijuesja e hitit “Single Ladys” ka thënë se ajo

ka pasur vetëm një të dashur serioz para se të bashkohej me reperin amerikan, lidhje e cila nuk ishte aq serioze sa për të shkuar në shtrat. 

“Njerëzit mund të duken të befasuar për mungesën e përvojës që kam. Kur isha 12 apo 13 vjeçare e kam pasur të dashurin tim të parë dhe ai ishte deri në moshën 17 vjeçare. Në atë moshë, ishte kohë e gjatë. Unë gjithmonë kam qenë besnike dhe paksa më e matur”. 

“Edhe pse unë isha shumë e re për një lidhje të tillë, ne nuk jetuam së bashku, ne nuk…e dini… Ajo ishte përvoja ime e parë me një djalosh dhe që nga ajo kohë unë kam pasur vetëm një të dashur, e ai është Jay-Z”, deklari Beyonce./bw

Advertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >Beyonce: Isha e virgjër për Jay-Z Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: