>Victoria Beckham si "zombie"

>

Victoria Beckham dukej tërësisht jashtë forme, ndërsa u fotografua një natë më parë pas një darke në Londër, së bashku me bashkëshortin e saj David Beckham.

Aq shokuese ishte pamja e 36-vjeçares, sa që “Daily Mail” e cilësoi si Morticia Adams, personazhi i filmit horror të

familjes Adams.

David dhe këngëtarja e grupit “Spice Girls” shkuan për sushi në një restorant japonez, edhe pse grave shtatzanë nuk u këshillohet që të hanë ushqime deti.

Mesa duket, sushi dha një kontribut të rëndësishëm për ta bërë Victoria-n që të dukej aq keq. Ajo ishte paraqitur veçanërisht e zbehtë pak ditë më parë, menjëherë pasi shpalli lajmin e shtatzanisë./tchAdvertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >Victoria Beckham si "zombie" Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: