>Genta Ismajli tymos cigare “Puro”

>

Genta Ismajlit i kishte mbetur vetëm edhe një foto të bënte dhe e realizoi, pas spektaklit “Miss Univers Kosova”, në after party.

Aty përveçse u argëtua pa fund duke kërcyer, preferoi të ndizte edhe një cigare të
madhe, ashtu puro. Si thoni, i shkon apo nuk i shkon bukuroshes Genta një cigare e tillë! M.Gj.


Advertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >Genta Ismajli tymos cigare “Puro” Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: