>Dafi, buzët seksi të fryra!

>

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka kohë që fotografohet kështu, por duhet t’i reklamojë tani edhe buzët që i ka më të fryra, ose fundja i fryn vetë dhe
aparati bën një shkrepje në drejtimin të saj. Ndërsa ajo ishte ulur në një klub në Prishtinë me miqtë e saj artistë e natyrisht nuk mungonte edhe i dashuri i saj, por Dafinës i pëlqente të luante me aparatin fotografik, duke reklamuar buzët. Dhe, është shumë seksi, ama! /vipat/

Advertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >Dafi, buzët seksi të fryra! Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: