>Largohet edhe Ami nga Portokalli?

>

Pak javë pas largimit të moderatorit dhe aktorit të talentuar të humorit Agron Llakaj, tani edhe një tjetër protagonist i

show-t të famshëm është pranë një nisme të re personale.

Sipas zërave konfidenciale edhe Amarda Toska, ose siç e njohim më mirë Ami, po mendon të largohet për në një televizion tjetër, i cili sipas gjasave do të jetë “Vizion Plus”. Në këtë stacion televiziv, në të ashtuquajturën “kabare të humorit” ndodhën edhe disa nga aktorët e dikurshëm të Portokallisë, mes të cilëve edhe Ermal Mamaqi, prej pak kohësh bashkëshorti Amit.
Gjithsësi, vetë Ami nuk ka bërë ende me dije se ajo ka ndërmend të largohet nga stacioni televiziv që mundësoi formimin e saj profesional./io
Advertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >Largohet edhe Ami nga Portokalli? Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: