>Diaz: Kam blerë drogë nga Snoop Dogg

>

Aktorja hollivudiane Cameron Diaz nuk do ta ketë të vështirë të luajë rolin e një mësuese që përdor marjuanë në filmin e saj të ardhshëm, pasi ka përdorur këtë substancë edhe më
parë, ishte deklarata surprizë që 38-vjeçarja lëshoi mbrëmë në një emision amerikan.

Edhe më befasues fakti që personi nga i cili ka blerë drogë në gjimnaz, ka qenë as më pak dhe as më shumë se këngëtari i mirënjohur Snoop Dogg. Gjatë “Lopez Night”, në një prej kanaleve kryesore amerikane, Diaz deklaroi:

”Kam qenë në të njëjtin gjimnaz me Dogg. Ai ishte një vit mbi mua. Ishte shumë i gjatë, i dobët dhe me flokët e kapur me rrica. Nga imazhi isha e sigurt që do të gjeja marjuanë tek ai. Edhe pse nuk njiheshim e pyeta nëse kisha dhe ai më gjeti menjëherë”.

Advertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >Diaz: Kam blerë drogë nga Snoop Dogg Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: