>Arrestimet, Balotelli i pari sipas basteve

>

Kampionati anglez njihet për problemet dhe skandalet e vazhdueshme të yjeve që militojnë aty. Sipas rendit kronologjik, lojtari i fundit i arrestuar është

Jack Wilshare, mesfushori premtues i Arsenalit, që u ndalua dhe më pas u lirua me kusht për agresion të mbetur në tentativë.

Tashmë, bastoret në Angli kanë azhurnuar kuotat për ata që cilësohen “bad boys” të Premier League dhe i pari në listë është Mario Balotelli. Arrestimi i tij ka koeficientin 8, ashtu si Joy Barton. Ata ndiqen nga Wilshare (10,00), John Terry (12,00), Stiven Gerrard (13,00) dhe Wayne Rooney (15,00). Shumë më e lartë “oferta” për Frank Lampard (26,00), Nikolas Anelka e Karlos Tevez (të dy 34,00). /indeksonline/
Advertisements
Postuar te SPORT. Komentet te >Arrestimet, Balotelli i pari sipas basteve Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: