>Pse Kaos nuk janë në BABA Records?

>

Rep grupi Kaos është larguar nga studioja e tyre Baba Records, pas shumë vitesh bashkëpunimi.
”Shum prej juve po doni me dit qa u bo, po ju

kallzoj…Officially Kaos Nuk jon mo nBaba records. Far arsye nuk ka. Po dojna me punu ma shum per veti… Thats it!”, ka shënuar anëtari i grupit VigPoppa në profilin e tij në Facebook.

Ai më tej ka shtuar se ka respekt për grupin Tingulli i 3nt dhe Skillz, por thjesht kanë zgjedhur të vazhdojnë në rrugë të ndara.Kaos ishte pjesë e shtëpisë muzikore Baba Records së bashku me Tingullin e 3nt, Skillz dhe shumë reperë të tjerë./io
Postuar te Show-Biz. Komentet te >Pse Kaos nuk janë në BABA Records? Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: