>Prezantuesja sllovene “flirt” në sytë e kamerës (Video)

>

Televizioni serb TV Pink ka nisur një Reality Show të ri. Protagonistët e saj të parë, në natën e parë shfaqën

“protagozimin” e tyre. Që në pamjen e parë shfaqën shenja për seks në sytë e kamerës.  Prezantuesja sllovene, Urška Čepin, e dehur shfaqi flirt më reperin MC Stojan duke puthur dhe përkëdhelur. Ajo konsiderohet ndër prezantueset më të “nxehta” në Slloveni.

Më pas largohen, ndërsa reperi serb deklaroi më vonë se kishte pasur marrëdhënie seksuale me të.  Më parë ai kishte premtuar se do të bënte marrëdhënie seksuale që në takimin e parë, dhe kështu ndodhi.  Show i ri ka filluar së transmetuari në fillim të janarit dhe bëhet fjalë për jetën e  VIP-ave në një kasolle. /indeksonline
Advertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >Prezantuesja sllovene “flirt” në sytë e kamerës (Video) Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: