>Edhe veshur edhe zhveshur, seksi

>

Edhe pse i ka sytë të kaltër, Daniela Freitas, e ndërtoi karrierën duke reklamuar veshje të brendshme, ndërsa në kampanjën e re nuk duket aspak më pak seksi me më shumë rroba në trup.

Duke pozuar për fotografin e njohur, Pierre Dal Corsu, braziliania tregoi të gjitha bukuritë e saj, duke i zhveshur ngadalë të gjitha rrobat dhe duke pozuar në të gjitha anët.

Kjo 22-vjeçare, deri tani ka realizuar kampanja të shumta sikur ato për “Victor Hugo”, “Women’Secret”, “S.Oliver” etj., por duhet ta pranojmë që më mirë duket në veshje të brendshme./yp
Advertisements
Postuar te Seks dhe Dashuri, Show-Biz. Komentet te >Edhe veshur edhe zhveshur, seksi Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: