>CR7: Llorente i duhet Realit

>

 Fernando Llorente shumë lehet mund t’i bashkohet skuadrës së Realit gjatë merkatos së dimrit. Muaj me parë trajneri portugez, Jose Mourinho kishte

thënë skuadrës së tij i duhet një sulmuesi siç është Llorente. Ndërkohe pas lëndimit të argjentinasit Gonzale Higuain ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo është ndalur të flas rreth transferimit të mundshëm të një sulmuesi gjatë këtij afati kalimtar.

Sipas tij, Llorente do të ishte një transferim perfekt. “Ne kemi nevojë për një sulmues për gjashtë muajt e ardhshëm, dhe Llorente mund të jetë ai që na duhet neve”, tha CR7. Pa asnjë fije dyshimi Fernando Llorente është ndër sulmuesit me të mirë në Premiera Division./topLajm
Advertisements
Postuar te SPORT. Komentet te >CR7: Llorente i duhet Realit Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: