>Publikohet video spoti Versatile E – My Way

>

Versatile E foto nga Fadil Berisha NY, SHBA

Jeton dhe vepron në Britani të Madhe kurse Ju keni pasur mundësinë ta shihni edhe në Kosovë, e ta dëgjoni edhe në mega koncertin e këngëtarit Snoop Dogg të mbajtur në korrik të vitit 2010 në stadiumin e Prishtinës.


Versatile E tanimë ka publikuar video spotin e këngës së tij “My way” (Mënyra ime). 


Versatile E foto nga DardaMEDIA.com
e marrë në koncertin e mbajtur në Prishtinë

Video spotin “My Way” për herë të parë keni pasur mundesi ta shikoni më herët në emisionin “Express” të transmetuar në KTV, mirëpo tani atë ju mund ta gjeni edhe në YouTube.com kurse këngën në formatin .mp3 në kualitet të lartë mund ta gjeni në iTunes.com dhe Amazon.com


Video spoti është drejtuar nga një ekip profesional në Angli në bashkëpunim me regjisorin Parris Stewart “Goreela Records” i cili jeton dhe vepron në New York, SHBA, autor i shumë video spoteve të këngëtarëve botërorë si Jay-Z, Fabolous, LudacrisLetoya Luckett, Busta Rhymes e shumë të tjerë

Versatile E – May Way

Përveç këngës My Way Versatile E më heret ka publikuar edhe singlat The Escapade, Different Words, Same Mind, Capital E dhe It’s Over.


TopLajm ju sjell disa nga fotot e marra gjatë incizimeve të këtij video spoti gjithashtu edhe videon e publikuar në YouTube.com

Versatile E – My Way

Advertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >Publikohet video spoti Versatile E – My Way Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: