>A është Rihanna lesbike?

>

Rihanna ka filluar të bëj shaka në llogari të prirjes së saj seksuale dhe në llogarinë e saj në Twitter, ka deklaruar se mes saj dhe këngëtares Nicki Minaj, ekziston më shumë se sa vetëm bashkëpunim muzikor.

Po ashtu, ajo ka deklaruar se planifikon të jetoj nën një kulm me Minaj, pasi nuk mund të largoj duart nga trupi i saj. Sa a ishte kjo një mahi, po një realitet, nuk dihet, por me siguri se do ta mësojmë në të ardhmen./yp

Postuar te Show-Biz. Komentet te >A është Rihanna lesbike? Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: