>Skandal seksual i një ylli të Premier Ligës

>

Futbolli anglez pritet të përfshihet sërish nga një skandal i ri seksual. Tablodi i njohur anglez The Sun shkruan se
një futbollist i njohur është përfshirë në një skandal me tri bionde të reja suedeze. Emri i tij nuk është bërë ende publik, ndërsa thuhet se është rreth 20 vjeçar dhe angazhohet në njërin prej 10 ekipeve të renditura lartë në Premier Ligë.
Futbolli anglez vazhdimisht goditet nga skandalet seksuale. Vetëm gjatë vitit 2010 ndodhën disa të tillë, përfshirë ndër më të njohurit ai i futbollistit Wayne Rooney, John Terry dhe Ashley Cole. /indeksonline/
Advertisements
Postuar te SPORT. Komentet te >Skandal seksual i një ylli të Premier Ligës Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: