>Vetevendosje raporton situatë të tensionuar në Izbicë të Skënderajt

>

“Në fshatin Izbicë të Skënderajt situata është tensionuar” thuhet ne njoftimin e Vetevendosjes . 


Me tutje ne kete njoftim theksohet  “Po kërcënohen rëndë vëzhguesit Naim Bunjaku dhe Ibrahim Ademi. 


Njësia Speciale e Policisë së Kosovës vijnë në vendin e ngjarjes. Në këtë vendvotim po bëhet votim i shumëfisht, ndërkaq
libri i vërejtjeve është uzurpuar nga drejtori i shkollës, i cili është njëherësh edhe komisioner i AKR-së.

Advertisements
Postuar te Zgjedhjet 2010/2011. Komentet te >Vetevendosje raporton situatë të tensionuar në Izbicë të Skënderajt Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: