>Shkarkohet Hodgson

>

Liverpool ka njoftuar edhe zyrtarisht se ka shpëkutur marrëdhëniet e punës me trajnerin Roy Hodgson “me pajtim të dyanshëm”.

Legjenda e klubit Kenny Dalgslish është emëruar trajner i ri dhe do ta udhëheqë klubin në ndeshjen me Manchester United për FA Cup nesër. Hodgson e lë ekipin pas vetëm 6 muajsh, dhe me të ka pasur 9 humbje në Premier League. Liverpool është në vendin e 12, 4 pikë larg zonës së rrezikshmërisë./io

Advertisements
Postuar te SPORT. Komentet te >Shkarkohet Hodgson Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: