>Megan Fox, dashuri e pastër në publik

>

Është gjithmonë diçka e bukur të shikosh yjet e Hollivudit në spontanitetin e tyre, sidomos kur ke parasysh falsitetin e
pasarelave dhe buzëqeshjet e përhetshme të tapeteve të kuq.


Megan Fox u fotografua duke i kërcyer bashkëshortit të saj Brian Austin Green në qafë, me shumë dashuri dhe dëshirë, ndërsa ndryshe nga herët e tjera këtë herë kishte veshur vetëm tuta sportive.


Çifti u lidh në martesë gjatë qershorit, në një ceremoni të zhvilluar në Hauai. Ndërkohë, Fox është shfaqur veçanërisht e dobësuar kohët e fundit.


Një mike e saj deklaroi për revistën Now: “Ka humbur nga një kile në secilin prej tetë muajve të fundit dhe dëshiron të dobësohet ende. Mendon se kjo paraqitje e re do ta ndihmojë që ta marrin më seriozisht si aktore. Asaj i pëlqejnë rolet dramatike dhe mendon se pjesë më të harkuara të trupit do ta ndihmonin të kishte më tepër sukses”./yp

Advertisements
Postuar te Seks dhe Dashuri, Show-Biz. Komentet te >Megan Fox, dashuri e pastër në publik Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: