>Severina, foto sexy dhuratë 150 mijë adhuruesve në FaceBook

>Këngëtarja kroate Severina ka bërë kalendarin e saj të nxehtë të vitit 2011 dhe në vend se këtë ngjarje ta përjetojnë vetëm partnerët dhe
bashkëpunëtorët e Petrolit,ajo ka vendosur që fotot ti ndaj bashkë me adhuruesit e shumtë që i ka në facebook mbi 150.000 në shenjë falemenderimi.

Më parë ishin publikuar vetëm tre foto ,kurse tash mund të shihet ajo edhe në 12 foto të tjera seksi dhe atë bardhë e zi. 


Advertisements
Postuar te Fashion, Modë, Seks dhe Dashuri. Komentet te >Severina, foto sexy dhuratë 150 mijë adhuruesve në FaceBook Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: