>Mel më godiste gjatë seksit!

>

Oksana Grigorieva ka hedhur akuza të forta për të cilën deri më tani nuk ka folur. Gjatë dëshmisë në betejën ligjore për
kujdestarinë e vajzës, Oksana Grigorieva, tha se Mel gjatë aktivitetit seksual e godiste atë, sipas TMZ. Deklarata është e habitshme dhe tronditëse dhe, ajo më parë nuk ka thënë se Mel kishte përdorur këtë lloj dhune. Ajo gjykatës i ka paraqitur rastin e një abuzimi të tillë. /indeksonline

Advertisements
Postuar te Seks dhe Dashuri, Show-Biz. Komentet te >Mel më godiste gjatë seksit! Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: