>Foto të Justin Bieber dhe Selena Gomez duke u puthur

>

Spekulimet për një lidhje të dy superyjeve Justin Bieber dhe Selena Gomez janë duke
u rritur vazhdimisht, me të dy tinejxherët të cilët tani janë parë duke u puthur.
Një ditë më parë kemi raportuar se Bieber dhe Selena janë shumë pranë publikimit të lidhjes së tyre pas fotove të zbuluara, e po këto foto tani ju sjellim. Pamjet sipas të gjitha gjasave nuk kanë nevojë për ndonjë koment të mëtutjeshëm/yp

Advertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >Foto të Justin Bieber dhe Selena Gomez duke u puthur Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: