>"E Diel" me moderatorë të ri!

>

Pas suksesit të tij në emisionin “Albanians Got Talents”, kantautori kosovar Armend Rexhepagiqi tash raportohet se do të jetë pjesë e emisionit “E diell” që transmetohet në “Top Channel”.

Këto ndryshime kanë ndodhur pasi Adi Krasta do të lërë detyrën e tij të prezantuesit për të nisur sfidën e re të “100 Milion”, ndërsa përveç tij pritet të largohet edhe autorja italiane, Alessia.


Edhe pse kontrata e saj përfundonte në maj të këtij viti, drejtuesit e televizionit nuk kanë menduar ta mbajnë atë më gjatë, por ta ndërpresin marrëdhënien e punës me Alessian për të afruar në këtë rol një personazh të njohur të muzikës, dhe pikërisht kantautorin Armend Rexhepagiq, i cili do të jetë autori i programit “E diell”.Advertisements
Postuar te Show-Biz. Komentet te >"E Diel" me moderatorë të ri! Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: