>Në burg për ngjarjen, djemtë e Gani Krasniqit

>

Policia e Kosovës ka bërë publikë emrat e 12 të arrestuarve për rastin e fundit në Banjë të Malishevës. Në një komunikatë për media, në mesin e të arrestuarve janë

edhe tre djemtë e ish kryetarit të Malishevës, Gani Krasniqi, së fundi kandidat për deputet i Vetëvendosjes. Ata Janë Emin, Sylejman dhe Mehedin Krasniqi.  

“Lidhur me incidentin e ndodhur me datën 01 janar 2011, në ambientet e Restorantit ” Kështjella” në Banjë të Malishevës, hetues Rajonalë në vazhdimësi të hetimit të rastit kanë arrestuar 12 persona me dyshimin e bazuar se kanë qenë të përfshirë të rast”, thuhet në komunikatë./indeksonline

Këta janë emrat:
1.Emin Gani Krasniqi
2.Berat Imer Karsniqi
3.Durim Ilaz Krasniqi
4.Sylejman Gani Krasniqi
5.Mehedin Gani Krasniqi
6.Hazir Skender Krasniqi
7.Shkumbim Skender Krasniqi
8.Dardan Skender Krasniqi
9.Ilaz Ramadan Krasniqi
10.Ramë Ilaz Krasniqi
11.Astrit SheremetKrasniqi
12.Ilir Hisen Bytyqi
Postuar te KOSOVË. Komentet te >Në burg për ngjarjen, djemtë e Gani Krasniqit Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: