>Jennah Anderson ,modelja që dëshiron të bëhet aktore

>Ylli Kandez kohëve të fundit ka xhiruar editorial me veshje të brendshme në Niza të Francës.

Ajo është fotografuar për shtëpinë e modës La Senza me veshje të

brendshme dhe me dekollte.

Jennah Anderson përveç si modele ajo dëshiron që të provoje edhe fatin e saj si aktore .Edhe pse asnjëhërë deri më tani nuk ka luajtur në asnjë rol kryesor dhe në asnjë film të rëndësisshëm ajo është optimiste dhe entuziaste dhe mendon se mund të ja del me sukses edhe botës së filmit.


Postuar te Fashion, Kinematografi, Modë. Komentet te >Jennah Anderson ,modelja që dëshiron të bëhet aktore Janë të Mbyllura
Këtë e pëlqejnë %d blogues: